Żyć, nie umierać!

Dzisiejszy wpis zacznę od filozoficznego stwierdzenia: czas mija! Zazwyczaj szybciej niż nam się wydaje, bo dziś mamy już jest 1 dzień września, a jeszcze niedawno go nie było!

Sierpień minął szybko, ciekawie, trochę stresująco. Pod koniec tego letniego miesiąca rozpoczął się u mnie remont łazienki, a pogoda się popsuła. Zamiast końcówki lata nastała szara jesień. Początek września zapowiada się bardzo podobnie, choć może  jeszcze pogoda zmieni się na lepsze.

Jak sami na pewno zauważyliście przez miesiące wakacyjne więcej było różnych galerii niż tekstów, lecz już teraz to się zmieni. W chwili obecnej mam przygotowane dwa wpisy, nad kolejnymi już pracuję. Planuję także w tym miesiącu opublikować mój pierwszy podcast. Nagranie będzie poświęcone książce „Zimowy monarcha” Bernarda Cornwella.

Sierpień był luzacki, wrzesień niestety taki nie będzie. 6 dnia dziewiątego miesiąca zaczynam praktyki  studenckie i pracę w biurze podróży, a w między czasie muszę jeszcze uczyć się go egzaminu z Logiki i semiotyki, który sobie przełożyłem z czerwca, a także zaliczyć dwa przedmioty – translatorium z języka angielskiego i język rosyjski. Ciężki będzie to miesiąc, ale na pewno przyjemny. Lada moment skończy się remont łazienki, będę mógł w końcu normalnie funkcjonować. Dodatkowo w perspektywie mam rozpoczęcie regularnego grania w RPG (tym razem jako gracz).

W między czasie swoich obowiązków będę oddawał się namiętnie moim zainteresowaniom – czytaniu, graniu, blogowaniu. Co najmniej raz w miesiącu postaram się opublikować kilka nowych zdjęć, bo zabawa w fotografa co raz bardziej mi się podoba. Wolne chwilę muszę jeszcze zaplanować na jeden, bardzo przyjemny obowiązek – we wrześniu rozpocznę  pierwsze przygotowania do ślubu – muszę z Beatą poszukać sali, zamówić orkiestrę i fotografa. Trzymajcie za nas kciuki!

Podsumowując: żyć, nie umierać!

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Żyć, nie umierać!

  1. Pozdrawiam Ciebie i Twoją miłość!!! Życzę Wam powodzenia w przygotowaniach do ślubu. Mam nadzieję, że wszystko się uda i bez zbędnego, nadmiernego stresu wejdziecie szczęśliwi w nowy etap swgo życia.

    Aha, zdjęcia z lata śliczne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s