Nowy Harry Potter ssie

Najnowsza adaptacja przygód absolwentów Hogwartu jest nudna. Film nie pokazał nic ciekawego, nie zachwyciły mnie ani efekty specjalne, których w sumie nie było dużo, ani gra aktorska – drętwa podobnie jak w poprzednich częściach. Było w prawdzie kilka dobrych scen – przede wszystkim te humorystyczne, lecz zdecydowanie więcej było tych nieudanych. Produkcja nie trzymała w napięciu, zabrakło szybkiego tempa i gry na emocjach widza, choć niektóre fragmenty mogły wywrzeć spore wrażenie, ale raczej na młodszych odbiorcach, którzy jeszcze mają nadzieję, że Harry Potter to film stricte dla dzieci.

Dla mnie Insygnia Śmierci to połączenie amerykańskiego patosu z tanim młodzieżowym romansem, dlatego nie warto oglądać tego filmu. Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.1 był najgorszą produkcją, na której byłem w tym roku. Mam nadzieję, że część 2 będzie znacznie lepsza.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Nowy Harry Potter ssie

  1. Nowy Harry Potter to po prostu przerost formy na treścią, ale śmiem twierdzić, że i tak był lepszy niż tragiczny Książę Półkrwi. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie wiem nigdy jak takie obrazy trzeba oceniać – przez pryzmat książki jako ekranizację czy jako osobne dzieło filmowe? W obu wypadkach nowy Potter mnie zawiódł.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s