Avatar: The Legend of Korra

Avatar: The Last Airbender jest jednym z najciekawszych i najfajniejszych seriali animowanych, jakie miałem okazję oglądać. Wg mnie tę produkcję spokojnie można porównać np. do Samuraja Jacka, jednego z najlepszych seriali poprzedniej dekady. W Avatarze występuje wszystko, co powinna mieć dobra produkcja – wartka akcja, dużo humoru, świetnie wykreowane postacie czy niebanalna fabuła. W moim odczuciu Avatar bije na głowę wiele „poważnych” seriali animowanych, w tym także Wojnę Klonów. Dlatego ucieszyłem się, że Nickelodeon w tym roku zamierza wyemitować kolejny serial osadzony w świecie Avatara.

W niedalekiej przyszłości, ale bliżej nieokreślonej przez autorów filmu, ma ukazać się Avatar: The Legend of Korra. Akcja tego serialu będzie toczyć się siedemdziesiąt lat po wielkiej wojnie z Ognistą Nacją. Na ichniejszej ziemi panuje już pokój, a wszystkie cztery nacje zostały zjednoczone przez Aanga i Zuko, którzy powołali do życia nowe państwo – Zjednoczoną Republikę.

Na razie wiadomo, że serial będzie liczył dwa sezony, w sumie 26 odcinków. Jednak już teraz producenci zapowiedzieli, że fabuła drugiego sezonu nie zostanie zakończona, dając tym samym możliwość stworzenia kolejnych serii. Za scenariusz Legend Korry odpowiadają twórcy pierwszego serialu ze świata Avatara, dlatego można oczekiwać równie udanego produktu, jak The Last Airbender.

Z niecierpliwością oczekuję premiery Avatar: The Legend of Korra, ale póki co zostaje mi jedynie powolne odliczanie upływających dni i oglądanie materiałów związanych z tym serialem. Dlatego teraz polecam obejrzeć oficjalny trailer Legend Korry:

Jeśli ktoś nie zna Avatar: The Last Airbender to zachęcam do obejrzenia. Naprawdę dobra produkcja.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s